O nás

 

Jak to začalo: 

cesta byla dlouhá, brali jsme to přes Ostravu, Londýn - to je v Anglii :), Vrbno pod Pradědem, Slušovice, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Hevlín až nakonec obec Nový Přerov. Přijeli jsme do krásné vesničky - říkali jsme jí sametová. Ani jsme nevěděli, že se nacházíme ve vinařské obci a blízko hranic s Rakouskem. Už když jsme kupovali dům na bydlení, snili jsme o kavárně nebo restauraci, ale zalíbil se nám Novopřerovský kopec osázený vinicemi. Začali jsme se poptávat po sklepech a huráááá, podařilo se nám koupit díru v zemi. Od té doby - píše se rok 2009 jsme se nezastavili. Nad dírou v zemi, tedy nad vinným sklepem jsme postavili lisovnu a obytný velký apartmán v podobě nadzemní chaloupky. Ten jsme začali provozovat jako Penzionek Mezisklepy.cz a začali jsme také dělat degustace Novopřerovských vín našich vinařů. Bylo to náročné, ale tam se začala odvíjet další etapa naší cesty za restaurací a opravdovým penzionem.

Takto to u nás vypadalo :) asi jsme naivní blázni, ale hned jsme si byli jistí jak to bude vypadat.


GOLF CAFE:

v roce 2013 se nám podařilo koupit dům, tedy ruinu domu, který nás očaroval svým duchem. Začala práce, podřezávání - hydroizolace, rok jsme čekali než dům vyschne. Pokračovala rekonstrukce ufffff, dřina. Pak se v naších hlavách zrodil nápad vybudovat za domem mini golfové hřiště na umělé trávě. Podařilo se a zároveň jsme začali vařit v rozestavěné budově kávu pro hráče golfu - od toho také vznikl název GOLF CAFE. Postupem času se dodělala kuchyň, restaurace - vnitřní prostor a penzion - 4 pokoje. 

Kolaudace celého objektu proběhla v roce 7. 6. 2016 (- v den naší svatby :) konečně jsme nezapomněli na naše výročí sňatku :)) a do roku 2020 jsme byli k nalezení pod tímto názvem.

Ačkoliv jsme zápasili s lidmi, kteří nechápali náš název, že prý se k nám vůbec nehodí a nevyjadřuje služby, které poskytujeme, že jsme lepší, srdeční, že to nečekali takovou krásu, že měli představu, že jedou k nějakým snobům do resortu atd.. I cyklisté byli zmatení, nevěděli do čeho jdou a měli strach vstoupit. 

Bojovali jsme za náš název, že to překonáme a vybudujeme značku, která bude stát zato, asi se to i dařilo.

Na změnu jsme se moc těšili - nový název, spousta vylepšení.

 

SRDEČNÁ: 

my jsme se nezměnili, to jen název se odvíjí od toho co děláme a jak to děláme. Mirečka je opravdu srdečná :)

věříme, že se vám název líbí a také kdo nás zná pochopí, že je to ta správná cesta. Pochopitelně budou i takoví, kterým se něco nebude líbit, takový je život. Jdeme dál - budujeme, vylepšujeme, zvelebujeme, tento rok 2020 (ač je koronavirová pandemie) máme všechny pokoje klimatizované a také vyhřívané, to pro chladnější měsíce. Věříme, že nám i vám to zaručí potřebný komfort. Měli jsme v plánu i nový dřevěný strop nad prostorem restaurace, ale to se díky neschopným lidem nepovedlo, tak snad příští rok zjara. 

Tak to je tak asi vše, ti kdo nás znají se rádi vrací, to je pro nás ta největší pochvala. Ti kdo nás ještě neznají můžete si přečíst mnoho kladných recenzí. Snažíme se vždy udělat vše co uvidíme naším hostům na očích, samozřejmě vždy to nejde. 

Děkujeme za vaší přízeň

Mirka a Tomáš Stiborovi